کسب درآمد از موشن گرافیک و گویندگی

کسب درآمد از موشن گرافیک و گویندگی

ما در مجموعه توکا تصمیم گرفته ایم تا بتوانیم محیطی را جهت همکاری و کسب درآمد برای طراحان موشن گرافیک و گویندگان ایجاد کنیم تا بتوانند هرچه بیشتر از استعداد خود بهرمند شوند و کسب درآمد خود را افزایش دهند. از این رو ما جهت همکاری بهتر سه مسیر را پیش روی شما قرار میدهیم که میتوانید نسبت به توانایی خود یکی را انتخاب کنیم و شروع کنید.

کسب درآمد از موشن گرافیک و گویندگی

فروش قالب موشن گرافیک

در روش اول شما میتوانید قالب های موشن گرافیک ایجاد کنید و سورس آن را به نام و برند خود در فروشگاه قالب آماده موشن گرافیک توکا قرار بدید و تا بینهایت فروش داشته باشید. قالب ها میتواند در هر زمینه ای باشد و در هر طول زمانی و همچنین شما تعیین میکنید که قیمت قالب موشن گرافیک شما چقدر باشد. اگر توانایی ساخت دارید امتحان کنید و از این فضای فروشگاهی استفاده کنید.

فریلنسر موشن گرافیک

فریلنسر موشن گرافیک

شاید بازار کار خود را داشته باشید ، اما ما به گسترش بازار کار شما کمک میکنیم و پروژه های کاری برای شما ارسال میکنیم. شما کافیست در وب سایت موشن کلوب که زیر مجموعه توکا است ثبت نام کنید و سپس نمونه کار و توانایی خود را ثبت کنید ، ما آن را به کارفرمایان نمایش میدهیم و برای شما سفارش ساخت موشن گرافیک میگیریم به همین سادگی! دیگر نه نگران پروژه گرفتن باشید و نه نگران دریافت هزینه کار خود. 

فریلنسر گویندگان

فریلنسر گویندگان

گویندگان موشن گرافیک حرف اول و آخر یک موشن گرافیک را میزنند و به کار موشن گرافیک زیبایی دو چندان میدهند. شما عزیزانی که تمایل به همکاری دارید میتوانید نمونه کارهای خود را در وب سایت موشن کلوب که زیر مجموعه توکا است قرار دهید تا دیده شوید و کسب درآمد کنید و همچنین توکا برای همکاری مستقیم برای سفارش های شرکتی خود با شما عزیزان به طور مستقیم همکاری خواهد کرد.

ما بی صبرانه منتظر همکاری هرچه بیشتر با شما هنرمندان عزیز هستیم. با تشکر توکا | tookaa